Dzięki doświadczeniu dostarczymy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Fintech

Mamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań backoffice dla banków i innych instytucji finansowych.

Paliwa i energetyka

Naszą nagrodzoną realizację dla polskiego koncernu paliwowego wykorzystuje codziennie ponad 100 tysięcy użytkowników.

Edukacja

Doświadczenie w edukacji pozwoliło nam zrozumieć potrzeby uniwersytetów, szkół i szkoleniowców. Zaowocowało to licznymi realizacjami i własnym produktem elearningowym Escola LMS.

FMCG

Znamy się na planowaniu cyklu życia produktu, promocji i lojalizacji. Nasze doświadczenie potwierdza ciepło przyjęta przez klientów aplikacja mobilna dla sieci supermarketów Topaz.

Fintech

Paliwa i energetyka

Edukacja

FMCG

MICE

Stworzyliśmy rozwiązania, które ułatwiają organizację eventów oraz dają możliwość szerokiej interakcji z uczestnikami wydarzenia.

Nasz sprawdzony proces

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Wiemy co musimy zrobić, aby projekt odniósł sukces. Stosujemy pięcioetapowy model design thinking. Skupiamy się przede wszystkim na dostrzeżeniu perspektywy użytkownika, zrozumieniu jego potrzeb i zarazem realizujemy Twój cel biznesowy.

Dopasowanie

Badania

Ideacja

Kreacja

Walidacja

Doskonalenie

02Badania

Kolejnym etapem procesu projektowania jest zrozumienie perspektywy odbiorcy Twojego projektu.

Na tym etapie analizujemy użytkowników, ich rozkład dnia, dokonywane wybory, zachowanie czy wymagania. Wykorzystujemy między innymi mapę empatii i wywiady z grupą docelową.

Informacje uzyskane podczas tego etapu determinują pracę w kolejnych etapach procesu.

03Ideacja

Na tym etapie podsumowujemy całość danych, zebranych podczas pierwszego etapu.

Pozyskane informacje pozwalają na analizę potencjalnych zmian w projekcie, by jak najlepiej spełniał on realne potrzeby użytkownika. Dzięki temu tworzymy wyzwanie projektowe, które będziemy wspólnie analizować w kolejnym etapie.

Rezultatem jest stworzenie realnego opisu sytuacji i ustalenie potrzeb i problemów.

01Dopasowanie

Początek product discovery to czas na stworzenie jednolitego zespołu projektowego.

To czas na budowanie zasad współpracy między zespołami, określenie rezultatów zrealizowanego projektu.

Dzięki temu unikamy problemów związanych z desynchronizacją wiedzy, silosowanie spostrzeżeń i idei oraz rozłączenia z zespołem produkcyjnym.

04Kreacja

Podczas tego etapu stosujemy wiele różnych technik, które mają na celu znalezienie odpowiedzi na wyzwanie projektowe.

Robimy sesje burzy mózgów, na których wspólnie z naszymi specjalistami pochylisz się nad danymi oraz odpowiedziami użytkowników.

Szukamy rozwiązań, aby na koniec wybrać kilka najlepszych pomysłów, które wdrożymy w życie.

05Walidacja

To naszym zdaniem jeden z najciekawszych etapów design thinking'u. Wybrane pomysły zamieniamy na prototypy w postaci makiet, diagramów i historii użytkownika.

Właśnie w tym momencie zobaczysz projekt i razem z nami nadasz mu finalny kształt. Wszystko to jest potrzebne, aby pokazać, jak rozwiązanie będzie działać w konkretnej sytuacji.

Przygotowane prototypy poddajemy testowaniu, aby wybrać cechy i funkcjonalności do dalszego rozwoju.

06Doskonalenie

Ostatni etap procesu to przygotowanie do wdrożenia na rynek. Chcemy jak najszybciej wdrożyć Twój projekt i wprowadzić go na rynek.

Zaplanujemy stworzenie rozwiązania, bazując na poprzednich etapach i naszym doświadczeniu.

Prace programistyczne ułożymy na bazie wcześniej opracowanych historii, wykorzystując metodykę SCRUM.

Twój pomysł zrealizowany dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu

Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest inny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość naszych usług i transparentność podczas współpracy.

Realizacja

Jak możemy współpracować

Time&Material

W tej formie opieramy się na ogólnym zakresie prac i szacunkowym czasie ich wykonania. Dzięki temu masz kontrolę nad szybkością powstawania projektu, decydujesz o kolejnych etapach i masz wpływ na ostateczną datę ukończenia projektu. Pracując w oparciu o T&M, zyskujesz:

• Elastyczne definiowanie funkcjonalności w trakcie prac.
  • Szeroką możliwość wpływu na kształt projektu przez cały czas trwania prac.
  • Zmienny zakres prac w zależności od potrzeb i okoliczności.

Ustalona cena

Kontrakt z ustaloną ceną za projekt, zbudowany w określonym czasie za określoną sumę. Aby efektywnie pracować z nami w tej formie, produkt końcowy musi być bardzo dobrze zdefiniowany w najdrobniejszych szczegółach. Oznacza to, że faza planowania zajmuje stosunkowo więcej czasu w porównaniu z modelem Time&Material. Zalety takiej współpracy to:

• Sfinalizowany koszt, niskie ryzyko finansowe.
  • Stały termin realizacji.
  • Łatwy do zrealizowania harmonogram rozwoju.
  • Brak konieczności zarządzania ze strony klienta.